Aukcja 25 / 720

USD/PLN: 4.080 | EUR/PLN: 3.750 | data: 27-10-2001
Jesteś w: A25  MEDALE I PLAKIETY  POLSKA

Jan III Sobieski- medal niedatowany wybity na pamiątkę elekcji króla, Aw: Popiersie w zbroi antycznej w prawo i napis w otoku IOAN III D G REX POL.., Rw: Ukoronowany orzeł w obłoku, H-Cz. 2510 R2, Racz.190, złoto, 31 mm, 6.93 g, drobne uszkodzenie w tle

Numer: 720
Opis: POLSKA. Jan III Sobieski- medal niedatowany wybity na pamiątkę elekcji króla, Aw: Popiersie w zbroi antycznej w prawo i napis w otoku IOAN III D G REX POL.., Rw: Ukoronowany orzeł w obłoku, H-Cz. 2510 R2, Racz.190, złoto, 31 mm, 6.93 g, drobne uszkodzenie w tle
Stan: I-, About Uncirculated
Data sprzedaży: 27-10-2001
Cena szacunkowa: 6 000 zł
Cena wywoławcza: 4 800 zł
Cena wylicytowana: 4 800 zł
Ilość odsłon: 499