Aukcja nr 24

USD/PLN: 3.950 | EUR/PLN: 3.388 | data: 09-06-2001
Jesteś w: A24  ŚREDNIOWIECZE
Świdnica, Bolko II 1326-1368, brakteat 1341 r.; Głowa dzika z długimi kłami w prawo, Fbg 358 (704)..
113 ŚLĄSK / Księstwo świdnickie
Świdnica, Bolko II 1326-1368, brakteat 1341 r.; Głowa dzika z długimi kłami w prawo, Fbg 358 (704), 0.19 g, patyna
150 zł
brakteat j.w.; Głowa dzika w prawo, Fbg 358 (704)
114 ŚLĄSK / Księstwo świdnickie
150 zł
140 zł
brakteat j.w.; Głowa dzika w prawo, Fbg 358 (704), odmiana z wielkim łbem dzika
115 ŚLĄSK / Księstwo świdnickie
125 zł
100 zł
halerz miasta Wrocławia od 1422 r., Aw: Głowa św. Jana, wokół litery M-W-M-W, Rw: Lew w lewo, z le.. halerz miasta Wrocławia od 1422 r., Aw: Głowa św. Jana, wokół litery M-W-M-W, Rw: Lew w lewo, z le..
116 ŚLĄSK / Księstwo wrocławskie, Zygmunt 1419- 1437
halerz miasta Wrocławia od 1422 r., Aw: Głowa św. Jana, wokół litery M-W-M-W, Rw: Lew w lewo, z lewej pierścień, Fbg 100 (554)
200 zł
halerz j. w., Aw: Głowa św. Jana, wokół litery MW.., Rw: Lew, przed nim pierścień z poprzeczką, Fb.. halerz j. w., Aw: Głowa św. Jana, wokół litery MW.., Rw: Lew, przed nim pierścień z poprzeczką, Fb..
117 ŚLĄSK / Księstwo wrocławskie, Zygmunt 1419- 1437
halerz j. w., Aw: Głowa św. Jana, wokół litery MW.., Rw: Lew, przed nim pierścień z poprzeczką, Fbg. 100 b (554b)
150 zł
120 zł
halerz j. w., Aw: Głowa św. Jana, w otoku MOW MOW, Rw: Lew czeski, pod nim litera T, Fbg. 101 d (5.. halerz j. w., Aw: Głowa św. Jana, w otoku MOW MOW, Rw: Lew czeski, pod nim litera T, Fbg. 101 d (5..
118 ŚLĄSK / Księstwo wrocławskie, Zygmunt 1419- 1437
halerz j. w., Aw: Głowa św. Jana, w otoku MOW MOW, Rw: Lew czeski, pod nim litera T, Fbg. 101 d (554i)
150 zł
halerz j. w., Aw: Głowa św. Jana, w otoku litery MOV, Rw: Lew czeski, pod nim półksiężyc, Fbg. 100.. halerz j. w., Aw: Głowa św. Jana, w otoku litery MOV, Rw: Lew czeski, pod nim półksiężyc, Fbg. 100..
119 ŚLĄSK / Księstwo wrocławskie, Zygmunt 1419- 1437
halerz j. w., Aw: Głowa św. Jana, w otoku litery MOV, Rw: Lew czeski, pod nim półksiężyc, Fbg. 100 d (554d
150 zł
120 zł
halerz j. w., Aw: Głowa św. Jana, wokół litery MW, Rw: Lew czeski, Fbg. 99 (554) halerz j. w., Aw: Głowa św. Jana, wokół litery MW, Rw: Lew czeski, Fbg. 99 (554)
120 ŚLĄSK / Księstwo wrocławskie, Zygmunt 1419- 1437
halerz j. w., Aw: Głowa św. Jana, wokół litery MW, Rw: Lew czeski, Fbg. 99 (554)
150 zł
halerz j. w., Aw: Głowa św. Jana i litery w otoku, Rw: Lew w lewo i litera T, Fbg 101 (554) halerz j. w., Aw: Głowa św. Jana i litery w otoku, Rw: Lew w lewo i litera T, Fbg 101 (554)
121 ŚLĄSK / Księstwo wrocławskie, Zygmunt 1419- 1437
halerz j. w., Aw: Głowa św. Jana i litery w otoku, Rw: Lew w lewo i litera T, Fbg 101 (554)
150 zł
halerz j. w., Aw: Głowa św. Jana, w otoku MW*MW*, Rw: Lew czeski, pod nim gwiazdka, Fbg. 100 c (55.. halerz j. w., Aw: Głowa św. Jana, w otoku MW*MW*, Rw: Lew czeski, pod nim gwiazdka, Fbg. 100 c (55..
122 ŚLĄSK / Księstwo wrocławskie, Zygmunt 1419- 1437
halerz j. w., Aw: Głowa św. Jana, w otoku MW*MW*, Rw: Lew czeski, pod nim gwiazdka, Fbg. 100 c (554c)
150 zł
150 zł
szeroki brakteat; Orzeł, Fbg. 800, 19 mm, 0.37 g, patyna
123 ŚLĄSK / Księstwo wrocławskie, Zygmunt 1419- 1437
250 zł
470 zł
szeroki brakteat zredukowany; Ukoronowany lew w lewo, Fbg. 743, 26 mm, 0.60 g, patyna
124 ŚLĄSK / Księstwo wrocławskie, Zygmunt 1419- 1437
200 zł
660 zł
brakteat; Orzeł w tarczy, Waschinski 111, 14 mm, 0.13 g, lekko wyszczerbiony
125 ZAKON KRZYŻACKI
125 zł
100 zł
brakteat; Orzeł, Waschinski 114, 14 mm, 0.30 g, lekko wyszczerbiony
126 ZAKON KRZYŻACKI
80 zł
64 zł
Winrych von Kniprode 1351- 1382, szeląg, Aw: Tarcza wielkiego mistrza i napis w otoku MAGST WYNRIC.. Winrych von Kniprode 1351- 1382, szeląg, Aw: Tarcza wielkiego mistrza i napis w otoku MAGST WYNRIC..
127 ZAKON KRZYŻACKI
Winrych von Kniprode 1351- 1382, szeląg, Aw: Tarcza wielkiego mistrza i napis w otoku MAGST WYNRICS PRIMS+, Rw: Tarcza zakonna i napis MONETA DNORVM PRVCI, Neumann 4,..
100 zł
190 zł
Henryk von Plauen 1410-1413, szeląg, Aw: Tarcza wielkiego mistrza i napis: MAGST HIN..M, Rw: Tarcz.. Henryk von Plauen 1410-1413, szeląg, Aw: Tarcza wielkiego mistrza i napis: MAGST HIN..M, Rw: Tarcz..
128 ZAKON KRZYŻACKI
Henryk von Plauen 1410-1413, szeląg, Aw: Tarcza wielkiego mistrza i napis: MAGST HIN..M, Rw: Tarcza zakonna i napis MONETA DNORVM.. CI, Neumann 12a, Vossberg 600
150 zł
150 zł
Michał Kuchmeister von Sternberg 1414-1422, szeląg, Aw: Tarcza wielkiego mistrza i napis MONETA DN.. Michał Kuchmeister von Sternberg 1414-1422, szeląg, Aw: Tarcza wielkiego mistrza i napis MONETA DN..
129 ZAKON KRZYŻACKI
Michał Kuchmeister von Sternberg 1414-1422, szeląg, Aw: Tarcza wielkiego mistrza i napis MONETA DNORVM PRV, Neumann 14b, Vossberg 653, przesunięty napis na skutek pod..
100 zł
160 zł
Paweł von Russdorf 1422-1441, szeląg, Aw: Tarcza wielkiego mistrza i napis MAGST PAVLVS PRIM, Rw: .. Paweł von Russdorf 1422-1441, szeląg, Aw: Tarcza wielkiego mistrza i napis MAGST PAVLVS PRIM, Rw: ..
130 ZAKON KRZYŻACKI
Paweł von Russdorf 1422-1441, szeląg, Aw: Tarcza wielkiego mistrza i napis MAGST PAVLVS PRIM, Rw: Tarcza zakonna i napis MONETA DNORVM PRVS, Neumann 19, Vossberg 842
150 zł
Albrecht von Hohenzollern 1511-1525, grosz 1521, Królewiec, Aw: Orzeł brandenburski z tarczą Hohen.. Albrecht von Hohenzollern 1511-1525, grosz 1521, Królewiec, Aw: Orzeł brandenburski z tarczą Hohen..
131 ZAKON KRZYŻACKI
Albrecht von Hohenzollern 1511-1525, grosz 1521, Królewiec, Aw: Orzeł brandenburski z tarczą Hohenzollernów na piersi i napis w otoku: ALBERTVS..MGR GENERALIS, Rw: Ta..
600 zł
980 zł