Aukcja nr 24

USD/PLN: 3.950 | EUR/PLN: 3.388 | data: 09-06-2001
Jesteś w: A24  ŚREDNIOWIECZE  ŚLĄSK  Księstwo świdnickie
Świdnica, Bolko II 1326-1368, brakteat 1341 r.; Głowa dzika z długimi kłami w prawo, Fbg 358 (704)..
113 ŚLĄSK / Księstwo świdnickie
Świdnica, Bolko II 1326-1368, brakteat 1341 r.; Głowa dzika z długimi kłami w prawo, Fbg 358 (704), 0.19 g, patyna
150 zł
brakteat j.w.; Głowa dzika w prawo, Fbg 358 (704)
114 ŚLĄSK / Księstwo świdnickie
150 zł
140 zł
brakteat j.w.; Głowa dzika w prawo, Fbg 358 (704), odmiana z wielkim łbem dzika
115 ŚLĄSK / Księstwo świdnickie
125 zł
100 zł