Aukcja nr 24
USD/PLN: 3.950 | EUR/PLN: 3.388 | data: 09-06-2001
113 | ŚLĄSK / Księstwo świdnickie Świdnica, Bolko II 1326-1368, brakteat 1341 r.; Głowa dzika z długimi kłami w prawo, Fbg 358 (704), 0.19 g, patyna |
150 zł | |
114 | ŚLĄSK / Księstwo świdnickie brakteat j.w.; Głowa dzika w prawo, Fbg 358 (704) |
I- UNC- |
150 zł 140 zł
115 | ŚLĄSK / Księstwo świdnickie brakteat j.w.; Głowa dzika w prawo, Fbg 358 (704), odmiana z wielkim łbem dzika |
I- UNC- |
125 zł 100 zł