Aukcja 24 / 958

USD/PLN: 3.950 | EUR/PLN: 3.388 | data: 09-06-2001
Jesteś w: A24  LITERATURA NUMIZMATYCZNA

A. Waga -Nazwiska monet u różnych narodów, 113 str., Warszawa 1850, twarda oprawa półskórek

Numer: 958
Opis: A. Waga -Nazwiska monet u różnych narodów, 113 str., Warszawa 1850, twarda oprawa półskórek
Stan: ,
Cena szacunkowa: 150 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena wylicytowana: -
Ilość odsłon: 755