Aukcja 24 / 958
USD/PLN: 3.950 | EUR/PLN: 3.388 | data: 09-06-2001
A. Waga -Nazwiska monet u różnych narodów, 113 str., Warszawa 1850, twarda oprawa półskórek
Numer: | 958 |
Opis: | A. Waga -Nazwiska monet u różnych narodów, 113 str., Warszawa 1850, twarda oprawa półskórek |
Stan: | , |
Cena szacunkowa: | 150 zł |
Cena wywoławcza: | 120 zł |
Cena wylicytowana: | - |
Ilość odsłon: 1161