Aukcja 24 / 957

USD/PLN: 3.950 | EUR/PLN: 3.388 | data: 09-06-2001
Jesteś w: A24  LITERATURA NUMIZMATYCZNA

J. Tyszkiewicz -Guide de l'amateur de monnaies polonaises avec les prix actuels de toutes les picees 1506 a 1795, 72 str., Poznań 1890, oprawa półskórek

Numer: 957
Opis: J. Tyszkiewicz -Guide de l'amateur de monnaies polonaises avec les prix actuels de toutes les picees 1506 a 1795, 72 str., Poznań 1890, oprawa półskórek
Stan: ,
Cena szacunkowa: 200 zł
Cena wywoławcza: 160 zł
Cena wylicytowana: -
Ilość odsłon: 775