Aukcja 24 / 958
USD/PLN: 3.950 | EUR/PLN: 3.388 | data: 09-06-2001
A. Waga -Nazwiska monet u różnych narodów, 113 str., Warszawa 1850, twarda oprawa półskórek
958 |
Opis: |
A. Waga -Nazwiska monet u różnych narodów, 113 str., Warszawa 1850, twarda oprawa półskórek |
Stan: |
, |
Cena szacunkowa: |
150 zł |
Cena wywoławcza: |
120 zł |
Cena wylicytowana: |
Ilość odsłon: 1298