Aukcja 24 / 836
USD/PLN: 3.950 | EUR/PLN: 3.388 | data: 09-06-2001
pamiątkowa odznaka oficerska Centralnej Szkoły Żandarmerii w Grudziądzu, dwuczęściowa, wykonana z blachy srebrnej (na odwrocie punce), blacha pokryta emalią czerwoną i zieloną, 40 x 40 mm, emalia nieco uszkodzona, na nakrętce napis J. MIROWSKI WARSZAWA ŚTOKRZYSKA No 41, rzadka
Numer: | 836 |
Opis: | POLSKA. pamiątkowa odznaka oficerska Centralnej Szkoły Żandarmerii w Grudziądzu, dwuczęściowa, wykonana z blachy srebrnej (na odwrocie punce), blacha pokryta emalią czerwoną i zieloną, 40 x 40 mm, emalia nieco uszkodzona, na nakrętce napis J. MIROWSKI WARSZAWA ŚTOKRZYSKA No 41, rzadka |
Stan: | II-, Nearly Extremely Fine |
Data sprzedaży: | 09-06-2001 |
Cena szacunkowa: | 500 zł |
Cena wywoławcza: | 400 zł |
Cena wylicytowana: | 470 zł |
Ilość odsłon: 1678