Aukcja 24 / 796

USD/PLN: 3.950 | EUR/PLN: 3.388 | data: 09-06-2001
Jesteś w: A24  MEDALE  POLSKA

Wystawa Mariańska w Warszawie 1905 r., Aw: Trzy popiersia w lewo i napis w otoku, Rw: Matka Boska na półksiężycu, niżej trzy klęczące postacie, napis w otoku POCIESZYCIELKO STRAPIONYCH MÓDL SIĘ ZA NAMI, sygn. FECIT CELINSKI GRAV. GOZDIEJEWSKI, Strzałk.64, srebro, 53 mm, 61.64 g, uszkodzony rant

Numer: 796
Opis: POLSKA. Wystawa Mariańska w Warszawie 1905 r., Aw: Trzy popiersia w lewo i napis w otoku, Rw: Matka Boska na półksiężycu, niżej trzy klęczące postacie, napis w otoku POCIESZYCIELKO STRAPIONYCH MÓDL SIĘ ZA NAMI, sygn. FECIT CELINSKI GRAV. GOZDIEJEWSKI, Strzałk.64, srebro, 53 mm, 61.64 g, uszkodzony rant
Stan: II, Extremely Fine
Cena szacunkowa: 500 zł
Cena wywoławcza: 400 zł
Cena wylicytowana: -
Ilość odsłon: 796