Aukcja 24 / 789

USD/PLN: 3.950 | EUR/PLN: 3.388 | data: 09-06-2001
Jesteś w: A24  MEDALE  POLSKA

Jadwiga Sapieżyna, medal wybity nakładem W. Głowackiego 1886 r., Aw: Popiersie w mantylce w lewo, pod popiersiem NER W. GŁOWACKI, Rw: Napis poziomy i data 11/3 1886, herb Lwowa i gałązki dębu i lauru, H-Cz.8128, brąz, piękna patyna

Numer: 789
Opis: POLSKA. Jadwiga Sapieżyna, medal wybity nakładem W. Głowackiego 1886 r., Aw: Popiersie w mantylce w lewo, pod popiersiem NER W. GŁOWACKI, Rw: Napis poziomy i data 11/3 1886, herb Lwowa i gałązki dębu i lauru, H-Cz.8128, brąz, piękna patyna
Stan: I-, About Uncirculated
Data sprzedaży: 09-06-2001
Cena szacunkowa: 300 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena wylicytowana: 310 zł
Ilość odsłon: 1266