Aukcja 24 / 786

USD/PLN: 3.950 | EUR/PLN: 3.388 | data: 09-06-2001
Jesteś w: A24  MEDALE  POLSKA

medal autorstwa J. Minheymera wybity z okazji 60 lat służby marszałka Berga w 1872 r., Aw: Popiersie w lewo i napis w otoku, niżej sygn. J. MINHEYMER F, Rw: Napis poziomy w wieńcu MEMORIAE SOLLEMNI- TATIS ANNORUM SEXAGINTA.., brąz, H-Cz. 5378, brąz, 69 mm, punca kolekcji H-Czapskiego

Numer: 786
Opis: POLSKA. medal autorstwa J. Minheymera wybity z okazji 60 lat służby marszałka Berga w 1872 r., Aw: Popiersie w lewo i napis w otoku, niżej sygn. J. MINHEYMER F, Rw: Napis poziomy w wieńcu MEMORIAE SOLLEMNI- TATIS ANNORUM SEXAGINTA.., brąz, H-Cz. 5378, brąz, 69 mm, punca kolekcji H-Czapskiego
Stan: I, Uncirculated
Data sprzedaży: 09-06-2001
Cena szacunkowa: 350 zł
Cena wywoławcza: 280 zł
Cena wylicytowana: 430 zł
Ilość odsłon: 729