Aukcja 24 / 786
USD/PLN: 3.950 | EUR/PLN: 3.388 | data: 09-06-2001
medal autorstwa J. Minheymera wybity z okazji 60 lat służby marszałka Berga w 1872 r., Aw: Popiersie w lewo i napis w otoku, niżej sygn. J. MINHEYMER F, Rw: Napis poziomy w wieńcu MEMORIAE SOLLEMNI- TATIS ANNORUM SEXAGINTA.., brąz, H-Cz. 5378, brąz, 69 mm, punca kolekcji H-Czapskiego
Numer: | 786 |
Opis: | POLSKA. medal autorstwa J. Minheymera wybity z okazji 60 lat służby marszałka Berga w 1872 r., Aw: Popiersie w lewo i napis w otoku, niżej sygn. J. MINHEYMER F, Rw: Napis poziomy w wieńcu MEMORIAE SOLLEMNI- TATIS ANNORUM SEXAGINTA.., brąz, H-Cz. 5378, brąz, 69 mm, punca kolekcji H-Czapskiego |
Stan: | I, Uncirculated |
Data sprzedaży: | 09-06-2001 |
Cena szacunkowa: | 350 zł |
Cena wywoławcza: | 280 zł |
Cena wylicytowana: | 430 zł |
Ilość odsłon: 1399