Aukcja 24 / 784
USD/PLN: 3.950 | EUR/PLN: 3.388 | data: 09-06-2001
Kazimierz Wielki- medal autorstwa Aleksandra Ziembowskiego wybity w 1869 r. na pamiątkę pogrzebu zwłok króla w Krakowie, Aw: Popiersie króla w koronie na wprost i napis w otoku KAZIMIERZ WIELKI 1370, Rw: Orzeł piastowski i napis w otoku PAMIĄTKA POGRZEBU ZWŁOK KAZIMIERZA WGO W KRAKO- WIE 1869, sygn. pod orłem A. Z., srebro, 28 mm, 8.47 g, patyna
Numer: | 784 |
Opis: | POLSKA. Kazimierz Wielki- medal autorstwa Aleksandra Ziembowskiego wybity w 1869 r. na pamiątkę pogrzebu zwłok króla w Krakowie, Aw: Popiersie króla w koronie na wprost i napis w otoku KAZIMIERZ WIELKI 1370, Rw: Orzeł piastowski i napis w otoku PAMIĄTKA POGRZEBU ZWŁOK KAZIMIERZA WGO W KRAKO- WIE 1869, sygn. pod orłem A. Z., srebro, 28 mm, 8.47 g, patyna |
Stan: | I, Uncirculated |
Data sprzedaży: | 09-06-2001 |
Cena szacunkowa: | 200 zł |
Cena wywoławcza: | 160 zł |
Cena wylicytowana: | 290 zł |
Ilość odsłon: 1567