Aukcja 24 / 784

USD/PLN: 3.950 | EUR/PLN: 3.388 | data: 09-06-2001
Jesteś w: A24  MEDALE  POLSKA

Kazimierz Wielki- medal autorstwa Aleksandra Ziembowskiego wybity w 1869 r. na pamiątkę pogrzebu zwłok króla w Krakowie, Aw: Popiersie króla w koronie na wprost i napis w otoku KAZIMIERZ WIELKI 1370, Rw: Orzeł piastowski i napis w otoku PAMIĄTKA POGRZEBU ZWŁOK KAZIMIERZA WGO W KRAKO- WIE 1869, sygn. pod orłem A. Z., srebro, 28 mm, 8.47 g, patyna

Numer: 784
Opis: POLSKA. Kazimierz Wielki- medal autorstwa Aleksandra Ziembowskiego wybity w 1869 r. na pamiątkę pogrzebu zwłok króla w Krakowie, Aw: Popiersie króla w koronie na wprost i napis w otoku KAZIMIERZ WIELKI 1370, Rw: Orzeł piastowski i napis w otoku PAMIĄTKA POGRZEBU ZWŁOK KAZIMIERZA WGO W KRAKO- WIE 1869, sygn. pod orłem A. Z., srebro, 28 mm, 8.47 g, patyna
Stan: I, Uncirculated
Data sprzedaży: 09-06-2001
Cena szacunkowa: 200 zł
Cena wywoławcza: 160 zł
Cena wylicytowana: 290 zł
Ilość odsłon: 859