Aukcja 24 / 777

USD/PLN: 3.950 | EUR/PLN: 3.388 | data: 09-06-2001
Jesteś w: A24  MEDALE  POLSKA

książę Józef Poniatowski- medal autorstwa J. Caunois wybity z okazji śmierci księcia w 1813 r., Aw: Popier- sie w prawo i napis w otoku, u dołu sygn. CAUNOIS F., Rw: Urna z prochami księcia i napis w otoku, H-Cz.3988, brąz, 41 mm, patyna

Numer: 777
Opis: POLSKA. książę Józef Poniatowski- medal autorstwa J. Caunois wybity z okazji śmierci księcia w 1813 r., Aw: Popier- sie w prawo i napis w otoku, u dołu sygn. CAUNOIS F., Rw: Urna z prochami księcia i napis w otoku, H-Cz.3988, brąz, 41 mm, patyna
Stan: II+, Choice Extremely Fine
Data sprzedaży: 09-06-2001
Cena szacunkowa: 200 zł
Cena wywoławcza: 160 zł
Cena wylicytowana: 310 zł
Ilość odsłon: 782