Aukcja 24 / 774

USD/PLN: 3.950 | EUR/PLN: 3.388 | data: 09-06-2001
Jesteś w: A24  MEDALE  POLSKA

medal wybity w 1772 r. dla upamiętnienia zasług Karola Wyrwicza-pedagoga i rektora Kolegium Jezuickiego w Warszawie w 1772 roku, sygn. J.F.Holzhaeusser, Aw: popiersie w prawo i napis w otoku: CAROL. WYR- WICZ RECTOR COL. NOB. WARS. SOC. IES., Rw: Napis w siedmiu wierszach, H-Cz. 4061, Racz. 560, Więcek 32, srebro, 44 mm, 43.37 g, patyna

Numer: 774
Opis: POLSKA. medal wybity w 1772 r. dla upamiętnienia zasług Karola Wyrwicza-pedagoga i rektora Kolegium Jezuickiego w Warszawie w 1772 roku, sygn. J.F.Holzhaeusser, Aw: popiersie w prawo i napis w otoku: CAROL. WYR- WICZ RECTOR COL. NOB. WARS. SOC. IES., Rw: Napis w siedmiu wierszach, H-Cz. 4061, Racz. 560, Więcek 32, srebro, 44 mm, 43.37 g, patyna
Stan: II-, Nearly Extremely Fine
Cena szacunkowa: 1 800 zł
Cena wywoławcza: 1 440 zł
Cena wylicytowana: -
Ilość odsłon: 1321