Aukcja nr 21
USD/PLN: 4.440 | EUR/PLN: 4.216 | data: 03-06-2000
516 | Zabór rosyjski 3 ruble = 20 złotych 1836, Petersburg, Plage 303, Fr. 111, złoto, 3.85 g |
III VF |
900 zł 1 250 zł
517 | Zabór rosyjski 3 ruble = 20 złotych 1837, Petersburg, Plage 305, Fr. 111, złoto, 3.90 g, drobne uszkodzenia na tle rewersu |
III VF |
900 zł 720 zł
518 | Zabór rosyjski 1 1/2 rubla = 10 złotych 1833, Petersburg, Plage 313 |
II- EF- |
200 zł 470 zł
519 | Zabór rosyjski 1 1/2 rubla = 10 złotych 1835, Petersburg, Plage 323, patyna |
II- EF- |
200 zł 220 zł
520 | Zabór rosyjski 1 1/2 rubla = 10 złotych 1836, Petersburg, Plage 327 |
III VF |
150 zł 260 zł
521 | Zabór rosyjski 3/4 rubla = 5 złotych 1841, Warszawa, Plage 368 |
III VF |
100 zł 130 zł
522 | Zabór rosyjski zestaw monet 30 kopiejek = 2 złote 1836 Warszawa i 15 kopiejek = 1 złoty 1839 Petersburg, razem 2 sztuki |
100 zł 110 zł
523 | Zabór rosyjski zestaw monet z mennicy warszawskiej 25 kopiejek = 50 groszy 1842 i 1846, razem 2 sztuki |
III VF |
125 zł 180 zł
524 | Zabór rosyjski 25 kopiejek = 50 groszy 1846, Warszawa, Plage 385 |
80 zł 85 zł
525 | Zabór rosyjski 20 kopiejek = 40 groszy 1850, Warszawa, Plage 396 |
80 zł 130 zł
526 | Zabór rosyjski 15 kopiejek = 1 złoty 1840, Petersburg, odmiana z kreską ułamkową w napisie 60 3/4, Plage 416, ładne |
300 zł 240 zł
527 | Zabór rosyjski 20 kopiejek 1857, Warszawa, Plage 456, patyna, rzadkie |
I- UNC- |
150 zł 1 100 zł
528 | Zabór rosyjski 10 kopiejek 1855, Warszawa, Plage 458, rzadka i ładnie zachowana moneta |
I- UNC- |
600 zł 1 050 zł
529 | Zabór rosyjski 3 kopiejki 1857, Warszawa, Plage 471, bardzo rzadka moneta z ładną, starą patyną |
300 zł 540 zł
530 | Zabór rosyjski 3 kopiejki 1863, Warszawa, Plage 478 |
150 zł 420 zł
531 | Zabór rosyjski 2 kopiejki 1861, Warszawa, Plage 492, ciemna patyna |
100 zł 160 zł
532 | Zabór rosyjski kopiejka 1858, Warszawa, Plage 503 |
II- EF- |
75 zł 220 zł
533 | Zabór rosyjski zestaw monet z mennicy warszawskiej- dienieżki 1851 i 1853, razem 2 sztuki |
100 zł 200 zł
534 | Zabór rosyjski zestaw monet z mennicy warszawskiej- dienieżka 1857 i połuszka 1852, razem 2 sztuki |
100 zł 220 zł
535 | Zabór rosyjski połuszka 1853, Warszawa, Plage 534, bardzo ładny i rzadki egzemplarz, patyna |
I UNC |
500 zł 680 zł