Aukcja nr 21

USD/PLN: 4.440 | EUR/PLN: 4.216 | data: 03-06-2000
Jesteś w: A21  POLSKA  Zabór rosyjski
516 Zabór rosyjski
3 ruble = 20 złotych 1836, Petersburg, Plage 303, Fr. 111, złoto, 3.85 g
900 zł
1 250 zł
517 Zabór rosyjski
3 ruble = 20 złotych 1837, Petersburg, Plage 305, Fr. 111, złoto, 3.90 g, drobne uszkodzenia na tle rewersu
900 zł
720 zł
518 Zabór rosyjski
1 1/2 rubla = 10 złotych 1833, Petersburg, Plage 313
200 zł
470 zł
519 Zabór rosyjski
1 1/2 rubla = 10 złotych 1835, Petersburg, Plage 323, patyna
200 zł
220 zł
520 Zabór rosyjski
1 1/2 rubla = 10 złotych 1836, Petersburg, Plage 327
150 zł
260 zł
521 Zabór rosyjski
3/4 rubla = 5 złotych 1841, Warszawa, Plage 368
100 zł
130 zł
522 Zabór rosyjski
zestaw monet 30 kopiejek = 2 złote 1836 Warszawa i 15 kopiejek = 1 złoty 1839 Petersburg, razem 2 sztuki
100 zł
110 zł
523 Zabór rosyjski
zestaw monet z mennicy warszawskiej 25 kopiejek = 50 groszy 1842 i 1846, razem 2 sztuki
125 zł
180 zł
524 Zabór rosyjski
25 kopiejek = 50 groszy 1846, Warszawa, Plage 385
80 zł
85 zł
525 Zabór rosyjski
20 kopiejek = 40 groszy 1850, Warszawa, Plage 396
80 zł
130 zł
526 Zabór rosyjski
15 kopiejek = 1 złoty 1840, Petersburg, odmiana z kreską ułamkową w napisie 60 3/4, Plage 416, ładne
300 zł
240 zł
527 Zabór rosyjski
20 kopiejek 1857, Warszawa, Plage 456, patyna, rzadkie
150 zł
1 100 zł
528 Zabór rosyjski
10 kopiejek 1855, Warszawa, Plage 458, rzadka i ładnie zachowana moneta
600 zł
1 050 zł
529 Zabór rosyjski
3 kopiejki 1857, Warszawa, Plage 471, bardzo rzadka moneta z ładną, starą patyną
300 zł
540 zł
530 Zabór rosyjski
3 kopiejki 1863, Warszawa, Plage 478
150 zł
420 zł
531 Zabór rosyjski
2 kopiejki 1861, Warszawa, Plage 492, ciemna patyna
100 zł
160 zł
532 Zabór rosyjski
kopiejka 1858, Warszawa, Plage 503
75 zł
220 zł
533 Zabór rosyjski
zestaw monet z mennicy warszawskiej- dienieżki 1851 i 1853, razem 2 sztuki
100 zł
200 zł
534 Zabór rosyjski
zestaw monet z mennicy warszawskiej- dienieżka 1857 i połuszka 1852, razem 2 sztuki
100 zł
220 zł
535 Zabór rosyjski
połuszka 1853, Warszawa, Plage 534, bardzo ładny i rzadki egzemplarz, patyna
500 zł
680 zł