Aukcja nr 21

USD/PLN: 4.440 | EUR/PLN: 4.216 | data: 03-06-2000
497 Królestwo Polskie Aleksander I 1815-1825, Mikołaj I 1825-1855
50 złotych 1817, Warszawa, Plage 1, Fr. 105, złoto, 9.80 g
3 000 zł
3 050 zł
498 Królestwo Polskie Aleksander I 1815-1825, Mikołaj I 1825-1855
50 złotych 1818, Warszawa, Plage 2, Fr. 105, złoto, 9.74 g
3 000 zł
2 900 zł
499 Królestwo Polskie Aleksander I 1815-1825, Mikołaj I 1825-1855
50 złotych 1818, Warszawa, Plage 2, Fr. 105, złoto, 9.80 g
2 800 zł
2 550 zł
500 Królestwo Polskie Aleksander I 1815-1825, Mikołaj I 1825-1855
25 złotych 1817, Warszawa, Plage 11, Fr. 106, złoto, 4.89 g, patyna
1 800 zł
1 800 zł
501 Królestwo Polskie Aleksander I 1815-1825, Mikołaj I 1825-1855
25 złotych 1817, Warszawa, drugi egzemplarz, złoto 4.89 g, drobne uszkodzenia w tle
1 800 zł
1 650 zł
502 Królestwo Polskie Aleksander I 1815-1825, Mikołaj I 1825-1855
25 złotych 1817, Warszawa, trzeci egzemplarz, złoto, 4.88 g, rysy w tle
1 500 zł
1 550 zł
503 Królestwo Polskie Aleksander I 1815-1825, Mikołaj I 1825-1855
10 złotych 1823, Warszawa, Plage 26, Dav. 248
2 000 zł
2 050 zł
504 Królestwo Polskie Aleksander I 1815-1825, Mikołaj I 1825-1855
1 złoty 1818, Warszawa, Plage 62
80 zł
130 zł
505 Królestwo Polskie Aleksander I 1815-1825, Mikołaj I 1825-1855
10 groszy 1831, Warszawa, Plage 93, rzadkie
125 zł
130 zł
506 Królestwo Polskie Aleksander I 1815-1825, Mikołaj I 1825-1855
10 groszy 1840, Warszawa, Plage 104
50 zł
40 zł
507 Królestwo Polskie Aleksander I 1815-1825, Mikołaj I 1825-1855
5 groszy 1819, Warszawa, Plage 115
60 zł
48 zł