Aukcja nr 21

USD/PLN: 4.440 | EUR/PLN: 4.216 | data: 03-06-2000
Jesteś w: A21  MEDALE
medal autorstwa W. Korskiego z okazji ustawienia w Detroit pomnika wawelskiego Tadeusza Kościuszki.. medal autorstwa W. Korskiego z okazji ustawienia w Detroit pomnika wawelskiego Tadeusza Kościuszki..
847 POLSKA
medal autorstwa W. Korskiego z okazji ustawienia w Detroit pomnika wawelskiego Tadeusza Kościuszki w 1978 r, Aw: Pomnik Kościuszki, Rw: Napis poziomy NA PAMIĄTKĘ USTA..
150 zł
200 zł
medal Józefa Piłsudskiego z okazji 60 rocznicy odzyskania niepodległości 1978 r., Aw: Pod Orłem Le.. medal Józefa Piłsudskiego z okazji 60 rocznicy odzyskania niepodległości 1978 r., Aw: Pod Orłem Le..
848 POLSKA
medal Józefa Piłsudskiego z okazji 60 rocznicy odzyskania niepodległości 1978 r., Aw: Pod Orłem Legionowym napis JÓZEFOWI PIŁSUDSKIEMU W 60 ROCZNICĘ ODZYSKANIA NIEPOD..
600 zł
860 zł
849 POLSKA
plakieta poświęcona Józefowi Litwinowi- Łódź 1983, Aw: Głowa trzy czwarte w lewo i napis BADACZ I KOLEKCJONER PIENIĄDZA PAPIEROWEGO, niżej PTAiN, z prawej Józef Litw..
75 zł
60 zł
medal wybity z okazji odsłonięcia pomnika Józefa Piłsudskiego w Białymstoku 1996, Aw: Półpostać ma.. medal wybity z okazji odsłonięcia pomnika Józefa Piłsudskiego w Białymstoku 1996, Aw: Półpostać ma..
850 POLSKA
medal wybity z okazji odsłonięcia pomnika Józefa Piłsudskiego w Białymstoku 1996, Aw: Półpostać marszał- ka w prawo i napisy w otoku, Rw: W ozdobnym kartuszu herb Bia..
150 zł
220 zł
medal srebrny niesygnowany wybity z okazji budowy twierdzy w Karlsburg (obecnie Węgry), Aw: Widok .. medal srebrny niesygnowany wybity z okazji budowy twierdzy w Karlsburg (obecnie Węgry), Aw: Widok ..
851 AUSTRIA
medal srebrny niesygnowany wybity z okazji budowy twierdzy w Karlsburg (obecnie Węgry), Aw: Widok ufor- tyfikowanego miasta i napis i góry TVTISSIMA QVIES, Rw: Napis ..
I/II
UNC/EF
150 zł
120 zł
medal niedatowany XVII wiek (?), Aw: Dwie kobiety trzymające ukoronowany herb Francji i napis PIET.. medal niedatowany XVII wiek (?), Aw: Dwie kobiety trzymające ukoronowany herb Francji i napis PIET..
852 FRANCJA
medal niedatowany XVII wiek (?), Aw: Dwie kobiety trzymające ukoronowany herb Francji i napis PIETATE ET IVSTITIA, Rw: Rycerz w stroju rzymskim pomiędzy dwoma kolumna..
100 zł
853 FRANCJA
medal autorstwa Jeuffroy wybity z okazji ustanowienia pokoju wewnętrznego i zewnętrznego w 1802 r., Popiersia trzech konsuli w prawo i napis w otoku, u dołu sygn. JEU..
2 000 zł
medal antypapieski XVII w., Aw: Głowa papieża, która po obróceniu staje się głową diabła i napis E.. medal antypapieski XVII w., Aw: Głowa papieża, która po obróceniu staje się głową diabła i napis E..
854 NIEMCY
medal antypapieski XVII w., Aw: Głowa papieża, która po obróceniu staje się głową diabła i napis ECCLESIA PERVERSA TENET FACIEM DIABOLI, Rw: Głowa księdza w kapeluszu..
200 zł
300 zł
medal autorstwa P.P. Wernera na 200-lecie Pokoju Augsburskiego 1755 r., Aw: Przed świątynią dzieck.. medal autorstwa P.P. Wernera na 200-lecie Pokoju Augsburskiego 1755 r., Aw: Przed świątynią dzieck..
855 NIEMCY
medal autorstwa P.P. Wernera na 200-lecie Pokoju Augsburskiego 1755 r., Aw: Przed świątynią dziecko z ro- giem obfitości, przed nim kobieta z tarczą herbową i napis P..
150 zł
120 zł
medal alegoryczny autorstwa Loosa, Aw: Sędziwy Geniusz z kosą lecący nad ziemią i napis w otoku DI.. medal alegoryczny autorstwa Loosa, Aw: Sędziwy Geniusz z kosą lecący nad ziemią i napis w otoku DI..
856 NIEMCY
medal alegoryczny autorstwa Loosa, Aw: Sędziwy Geniusz z kosą lecący nad ziemią i napis w otoku DIE ZEIT ENTFLIEHT, Rw: Na ozdobnej kapie narzędzia, przybory i książk..
200 zł
Prusy- medal nagrodowy za ratowanie w potrzebie, Aw: Popiersie króla w lewo i napis FRIEDRICH WIL-.. Prusy- medal nagrodowy za ratowanie w potrzebie, Aw: Popiersie króla w lewo i napis FRIEDRICH WIL-..
857 NIEMCY
Prusy- medal nagrodowy za ratowanie w potrzebie, Aw: Popiersie króla w lewo i napis FRIEDRICH WIL- HELM III KÖNIG VON PREUSSEN, Rw: W wieńcu dębowym napis poziomy FÜR..
150 zł
200 zł
Prusy- nagrodowy medal strażacki, Aw: Postać strażaka nad płonącym domem i napis w otoku FÜR VER- ..
858 NIEMCY
Prusy- nagrodowy medal strażacki, Aw: Postać strażaka nad płonącym domem i napis w otoku FÜR VER- DIENSTE UM DAS FEUERLOSCHWESEN, na odwrocie napis PREUSS. STAATMÜNZE..
150 zł
160 zł
medal wystawy w Kolonii 1936 r., Aw: Widok Starego Miasta w Kolonii i napis u dołu REICHS-MASTVIEH.. medal wystawy w Kolonii 1936 r., Aw: Widok Starego Miasta w Kolonii i napis u dołu REICHS-MASTVIEH..
859 NIEMCY
medal wystawy w Kolonii 1936 r., Aw: Widok Starego Miasta w Kolonii i napis u dołu REICHS-MASTVIEH- u. FACHLICHE AUSSTELLUNG 1936, Rw: Orzeł niemiecki i napis w otoku..
300 zł
320 zł
medal nagrodowy zawodów szybowcowych w Wasserkuppe (Rhön) 1937 r., Aw: Skrzydło ze swastyką i daty.. medal nagrodowy zawodów szybowcowych w Wasserkuppe (Rhön) 1937 r., Aw: Skrzydło ze swastyką i daty..
860 NIEMCY
medal nagrodowy zawodów szybowcowych w Wasserkuppe (Rhön) 1937 r., Aw: Skrzydło ze swastyką i daty 4-18.JULI 1937 i napis w otoku ITERNATIONALEN SEGELFLUG-WETTBEWERD ..
I/II
UNC/EF
1 250 zł
żeton koronacyjny Katarzyny II 1762 r., Aw: Pod koroną napis poziomy, Rw: Pod Okiem Opatrzności ko.. żeton koronacyjny Katarzyny II 1762 r., Aw: Pod koroną napis poziomy, Rw: Pod Okiem Opatrzności ko..
861 ROSJA
żeton koronacyjny Katarzyny II 1762 r., Aw: Pod koroną napis poziomy, Rw: Pod Okiem Opatrzności korona carska w napis w odcinku, napis w otoku, srebro 20 mm
150 zł
200 zł
medal nagrodowy za podbicie Czeczeni i Dagestanu 1859 r., Aw: Monogram Aleksandra II pod koroną, R.. medal nagrodowy za podbicie Czeczeni i Dagestanu 1859 r., Aw: Monogram Aleksandra II pod koroną, R..
862 ROSJA
medal nagrodowy za podbicie Czeczeni i Dagestanu 1859 r., Aw: Monogram Aleksandra II pod koroną, Rw: Napis w otoku, daty 1857, 1858 i 1859, Czepurnow 597, srebro 27 m..
III-
VF-
100 zł
złoty medal nagrodowy za prace przy zalesianiu, Aw: Napis poziomy i napis w otoku, Rw: Drzewo a po.. złoty medal nagrodowy za prace przy zalesianiu, Aw: Napis poziomy i napis w otoku, Rw: Drzewo a po..
863 ROSJA
złoty medal nagrodowy za prace przy zalesianiu, Aw: Napis poziomy i napis w otoku, Rw: Drzewo a pod nim narzędzia rolnicze wokół wieniec z liści dębowych, złoto 52 mm..
5 000 zł
5 300 zł
medal nagrodowy za wyprawę do Chin 1900-1901 r., Aw: Monogram Mikołaja II pod koroną, Rw: Napis w .. medal nagrodowy za wyprawę do Chin 1900-1901 r., Aw: Monogram Mikołaja II pod koroną, Rw: Napis w ..
864 ROSJA
medal nagrodowy za wyprawę do Chin 1900-1901 r., Aw: Monogram Mikołaja II pod koroną, Rw: Napis w otoku, poziomo 1900-1901, Czepurnow 939, srebro 27 mm, zawieszka
100 zł
80 zł
medal nagrodowy za udział w wojnie rosyjsko-japońskiej 1904-1905 r., Aw: Pod Okiem Opatrzności dat.. medal nagrodowy za udział w wojnie rosyjsko-japońskiej 1904-1905 r., Aw: Pod Okiem Opatrzności dat..
865 ROSJA
medal nagrodowy za udział w wojnie rosyjsko-japońskiej 1904-1905 r., Aw: Pod Okiem Opatrzności daty 1904-1905, Rw: Napis poziomy, Czepurnow 958, brąz 28 mm, uszko, pa..
100 zł
medal nagrodowy Ministerstwa Finansów, Aw: Głowa Mikołaja II w lewo i napis w otoku, Rw: Napis w w.. medal nagrodowy Ministerstwa Finansów, Aw: Głowa Mikołaja II w lewo i napis w otoku, Rw: Napis w w..
866 ROSJA
medal nagrodowy Ministerstwa Finansów, Aw: Głowa Mikołaja II w lewo i napis w otoku, Rw: Napis w wieńcu dębowym, brąz 51 mm, patyna
150 zł
200 zł