Aukcja nr 21
USD/PLN: 4.440 | EUR/PLN: 4.216 | data: 03-06-2000
852 | FRANCJA medal niedatowany XVII wiek (?), Aw: Dwie kobiety trzymające ukoronowany herb Francji i napis PIETATE ET IVSTITIA, Rw: Rycerz w stroju rzymskim pomiędzy dwoma kolumna.. |
II- EF- |
100 zł | |
853 | FRANCJA medal autorstwa Jeuffroy wybity z okazji ustanowienia pokoju wewnętrznego i zewnętrznego w 1802 r., Popiersia trzech konsuli w prawo i napis w otoku, u dołu sygn. JEU.. |
2 000 zł |