Aukcja 21 / 13

USD/PLN: 4.440 | EUR/PLN: 4.216 | data: 03-06-2000
Jesteś w: A21  Starożytność  GRECJA

Tracja-Pantikapea, AE-15, IV/III w. pne, Aw: Głowa młodego Pana w prawo, Rw: Protom Pegaza w prawo i napis, Szaivert-Sear 1923, BMC 25, 2.54 g, patyna

Numer: 13
Opis: GRECJA. Tracja-Pantikapea, AE-15, IV/III w. pne, Aw: Głowa młodego Pana w prawo, Rw: Protom Pegaza w prawo i napis, Szaivert-Sear 1923, BMC 25, 2.54 g, patyna
Stan: II, Extremely Fine
Data sprzedaży: 03-06-2000
Cena szacunkowa: 150 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena wylicytowana: 210 zł
Ilość odsłon: 718