Aukcja 21 / 12

USD/PLN: 4.440 | EUR/PLN: 4.216 | data: 03-06-2000
Jesteś w: A21  Starożytność  GRECJA

Tracja- Pantikapea, AE-28, IV/III w. pne, Aw: Głowa Pana w lewo, Rw: Głowa byka w lewo i napis, SNG BN 882, 16.12 g, patyna, rzadka moneta

Numer: 12
Opis: GRECJA. Tracja- Pantikapea, AE-28, IV/III w. pne, Aw: Głowa Pana w lewo, Rw: Głowa byka w lewo i napis, SNG BN 882, 16.12 g, patyna, rzadka moneta
Stan: II-, Nearly Extremely Fine
Data sprzedaży: 03-06-2000
Cena szacunkowa: 950 zł
Cena wywoławcza: 760 zł
Cena wylicytowana: 760 zł
Ilość odsłon: 1377