Aukcja 21 / 11

USD/PLN: 4.440 | EUR/PLN: 4.216 | data: 03-06-2000
Jesteś w: A21  Starożytność  GRECJA

Tracja- Pantikapea, AE-16, IV w. pne, Aw: Głowa Pana w lewo, Rw: Głowa byka w lewo i napis, SNG BN 894, 4.28 g,patyna

Numer: 11
Opis: GRECJA. Tracja- Pantikapea, AE-16, IV w. pne, Aw: Głowa Pana w lewo, Rw: Głowa byka w lewo i napis, SNG BN 894, 4.28 g,patyna
Stan: II, Extremely Fine
Data sprzedaży: 03-06-2000
Cena szacunkowa: 150 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena wylicytowana: 200 zł
Ilość odsłon: 742