Aukcja nr 20

USD/PLN: 4.100 | EUR/PLN: 4.079 | data: 12-02-2000
Jesteś w: A20  Starożytność  GRECJA
1 GRECJA
Egipt- Ptolemeusz I Soter 323- 305 pne, mennica Aleksandria, Aw: Głowa Ptolemeusza w prawo, Rw: Orzeł siedzący na piorunach i napis w otoku: , monogram, Svoronos 255,..
800 zł
2 GRECJA
Królestwo Macedonii- tetradrachma z imieniem Aleksandra III bita w latach 316/297 pne; po śmierci Aleksan- dra, mennica Amphipolis, Aw: Głowa Heraklesa w skórze lwa w..
1 000 zł
1 200 zł
3 GRECJA
Zeugitana- Kartago, AE-16, koniec IV w. pne, Aw: Głowa Tanit w wieńcu w lewo, Rw: Koń w prawo na tle palmy, Szaivert-Sear 6580, 3.60 g., piękna głęboka patyna
100 zł
100 zł