Aukcja nr 20

USD/PLN: 4.100 | EUR/PLN: 4.079 | data: 12-02-2000
Jesteś w: A20  MEDALE  NIEMCY
953 NIEMCY
Prusy- medal z okazji wizyty posła tureckiego w Berlinie 1791 r., Aw: Popiersie w lewo i napis: ASMI ACHMET EFFENDI, Rw: Napis poziomy: ZUM ANDENKEN BEY SEINER ANWES..
100 zł
300 zł
954 NIEMCY
600-lecie praw miejskich Tczewa, medal niesygnowany 1860 r., Aw: Stojący z włócznią i tarczą książe pomorski Sambor i napis w otoku: SAMBOR HERZOG VON POMMERN VERLIEN..
200 zł
210 zł
955 NIEMCY
medal sygn. W. M. wybity dla uczczenia profesora Roberta Kocha, Aw: Popiersie trzy czwarte w prawo i napis w otoku: PROFESSOR Dr ROBERT KOCH, Rw: Symbole wiedzy medyc..
100 zł
150 zł
956 NIEMCY
medal pamiątkowy z okazji objęcia władzy w Niemczech przez Hitlera 1933 r., Aw: Popiersie Adolfa Hitlera w lewo i napis w otoku, Rw: Orzeł zrywający okowy, na piersi ..
250 zł
957 NIEMCY
nagrodowy medal gdański za zasługi 1934 r., Aw: Herb Gdańska trzymany przez dwa lwy i napis: FÜR HERVORRAGENDE VERDIENSTE DIE HANSESTADT DANZIG, Rw: Koga na tle kwiat..
1 500 zł
1 550 zł