Aukcja 20 / 945

USD/PLN: 4.100 | EUR/PLN: 4.079 | data: 12-02-2000
Jesteś w: A20  MEDALE  POLSKA

800-lecie śmierci św. Stanisława- medal wykonany w zakładzie medalierskim Henryka Kissinga w Menden w Niemczech, niedatowany (po 1924 r.)

Numer: 945
Opis: POLSKA. 800-lecie śmierci św. Stanisława- medal wykonany w zakładzie medalierskim Henryka Kissinga w Menden w Niemczech, niedatowany (po 1924 r.); Aw: Święty Stanisław wskrzeszający Piotrowina i napis w otoku: ŚWIĘTY STANISŁAWIE PATRONIE NASZ MÓDL SIĘ ZA NAMI, u stóp sygn, KISSING, Rw: Widok Koś- cioła na Skałce i napis w otoku: PAMIĄTKA Z KOŚCIOŁA NA SKAŁCE W KRAKOWIE, Strzałk. 883, brąz 53 mm
Stan: I, Uncirculated
Cena szacunkowa: 600 zł
Cena wywoławcza: 480 zł
Cena wylicytowana: -
Ilość odsłon: 1004