Aukcja 20 / 921

USD/PLN: 4.100 | EUR/PLN: 4.079 | data: 12-02-2000
Jesteś w: A20  MEDALE  POLSKA

medal niesygnowany wykonany w zakładzie J. Knedlera nakładem Ligi Kobiet Pogotowia Wojennego 1916 r. Aw: Krzyż z sercem i wieńcem cierniowym i napis WARSZAWA 5.VIII.1864, w otoku: RZĄDOWI NARO- DOWEMU STRACONEMU PRZEZ MOSKALI, Rw: Orzeł Legionowy na tle szabli i sztandaru, daty 1914 6.VIII.1916

Numer: 921
Opis: POLSKA. medal niesygnowany wykonany w zakładzie J. Knedlera nakładem Ligi Kobiet Pogotowia Wojennego 1916 r. Aw: Krzyż z sercem i wieńcem cierniowym i napis WARSZAWA 5.VIII.1864, w otoku: RZĄDOWI NARO- DOWEMU STRACONEMU PRZEZ MOSKALI, Rw: Orzeł Legionowy na tle szabli i sztandaru, daty 1914 6.VIII.1916; napis w otoku: CZEŚĆ LEGIONOM LIGA KOBIET P.W., Strzałk.345 R, srebro 28 mm
Stan: II, Extremely Fine
Data sprzedaży: 12-02-2000
Cena szacunkowa: 150 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena wylicytowana: 120 zł
Ilość odsłon: 895