Aukcja 20 / 905

USD/PLN: 4.100 | EUR/PLN: 4.079 | data: 12-02-2000
Jesteś w: A20  MEDALE  POLSKA

Józef Ignacy Kraszewski- medal autorstwa M. Bardulecka 1879 r., Aw: Popiersie w prawo i napis w otoku, niżej sygnatura, Rw: W wieńcu laurowym napis: MDCCCLXXIX NA PIĘĆDZIESIĄTĄ ROCZNICĘ PRAC LITERACKICH POLACY W DREŹNIE, brąz 52 mm, 72.09 g., piękna patyna

Numer: 905
Opis: POLSKA. Józef Ignacy Kraszewski- medal autorstwa M. Bardulecka 1879 r., Aw: Popiersie w prawo i napis w otoku, niżej sygnatura, Rw: W wieńcu laurowym napis: MDCCCLXXIX NA PIĘĆDZIESIĄTĄ ROCZNICĘ PRAC LITERACKICH POLACY W DREŹNIE, brąz 52 mm, 72.09 g., piękna patyna
Stan: I/II, Uncirculated / Extremely Fine
Data sprzedaży: 12-02-2000
Cena szacunkowa: 400 zł
Cena wywoławcza: 320 zł
Cena wylicytowana: 320 zł
Ilość odsłon: 1280