Aukcja 20 / 898
USD/PLN: 4.100 | EUR/PLN: 4.079 | data: 12-02-2000
medal autorstwa Holtzeya dla uczczenia Konstytucji 3 Maja wybity w 1791 r., Aw: Popiersie króla w wieńcu z liści dębowych i napis w otoku: STANISLAUS AUGUSTUS..., Rw: Glob z herbami Polski, Litwy i Ponia- towskich, z prawej stojący Geniusz, napis u góry TERRORE- LIBERA, w odcinku sygn. I.G. HOLTZEY i napis: EX PERHONORIFICO...H-Cz.3326 R2, srebro 45 mm, 25.73 g, patyna.
Numer: | 898 |
Opis: | POLSKA. medal autorstwa Holtzeya dla uczczenia Konstytucji 3 Maja wybity w 1791 r., Aw: Popiersie króla w wieńcu z liści dębowych i napis w otoku: STANISLAUS AUGUSTUS..., Rw: Glob z herbami Polski, Litwy i Ponia- towskich, z prawej stojący Geniusz, napis u góry TERRORE- LIBERA, w odcinku sygn. I.G. HOLTZEY i napis: EX PERHONORIFICO...H-Cz.3326 R2, srebro 45 mm, 25.73 g, patyna. |
Stan: | II-, Nearly Extremely Fine |
Data sprzedaży: | 12-02-2000 |
Cena szacunkowa: | 1 000 zł |
Cena wywoławcza: | 800 zł |
Cena wylicytowana: | 1 650 zł |
Ilość odsłon: 1529