Aukcja nr 2

USD/PLN: 1.360 | EUR/PLN: 1.640 | data: 23-05-1992
Jesteś w: A2  MEDALE
580 Rosja
medal srebrny nagrodowy z uchem, Aw: Głowa Aleksandra III i napis, sygn. A.G., Rw: Napis: Za gorliwość, 50,5 mm 55,66 g Smirnov 832a
250 zł
581 Rosja
medal złoty nagrodowy z uchem, Aw: Głowa Aleksandra III i napis, sygn. L. Szteinman R., Rw: Napis: Za gorliwość, 50,5 mm 71,88 g, Smirnov 832b
2 000 zł
582 Rosja
medal srebrny nagrodowy z uchem, Aw: Głowa Mikołaja II i napis. Rw: Gałązki dębowe i laurowe, napis: Za gorliwość. 50,5 mm 58,14 g Smirnov-Peters str. 23
100 zł
583 Rosja
medal złoty nagrodowy z uchem, Aw: j. w., Rw: j.w., 51,5 mm 74,17 g, Peters str. 23
1 100 zł