Aukcja 2 / 559

USD/PLN: 1.360 | EUR/PLN: 1.640 | data: 23-05-1992
Jesteś w: A2  MEDALE

medal z okazji Międzynarodowej Wystawy Elektrycznej w Wiedniu 1883 (brąz złocony), Aw: Popiersie arcyksięcia Rudolfa i napis, Rw: Pawilon wystawowy i napis, sygn. J. Christbauer, 55 mm 115,4 g. (w oryginalnym pudełku)

Numer: 559
Opis: medal z okazji Międzynarodowej Wystawy Elektrycznej w Wiedniu 1883 (brąz złocony), Aw: Popiersie arcyksięcia Rudolfa i napis, Rw: Pawilon wystawowy i napis, sygn. J. Christbauer, 55 mm 115,4 g. (w oryginalnym pudełku)
Stan: I-, About Uncirculated
Data sprzedaży: 23-05-1992
Cena szacunkowa: 40 zł
Cena wywoławcza: 32 zł
Cena wylicytowana: 32 zł
Ilość odsłon: 1638