Aukcja 2 / 543

USD/PLN: 1.360 | EUR/PLN: 1.640 | data: 23-05-1992
Jesteś w: A2  MEDALE

medal wystawowy Towarzystwa Rolniczego w Królestwie Polskim 1858 (srebro), Aw: Ceres i zwierzęta, sygn. W. Oleszczyński i Minheymer, Rw: Trzy połączone wieńce, sygn. Minheymer, 62,6 mm 116 g, H-Cz. 3821 -R-

Numer: 543
Opis: medal wystawowy Towarzystwa Rolniczego w Królestwie Polskim 1858 (srebro), Aw: Ceres i zwierzęta, sygn. W. Oleszczyński i Minheymer, Rw: Trzy połączone wieńce, sygn. Minheymer, 62,6 mm 116 g, H-Cz. 3821 -R-
Stan: III, Very Fine
Data sprzedaży: 23-05-1992
Cena szacunkowa: 60 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena wylicytowana: 70 zł
Ilość odsłon: 1523