Aukcja 2 / 541

USD/PLN: 1.360 | EUR/PLN: 1.640 | data: 23-05-1992
Jesteś w: A2  MEDALE

medal koronacyjny Augusta II 1697 (miedź), Aw: Popiersie i napis, sygn. C.W. (Christian Wermuth), Rw: Drzewo genealogiczne wywodzące pochodzenie króla od Kazimierza Jagiellończyka i napis, 43 mm 32,5 g, H-Cz. 2586 -R2- (srebro), Merseb. 1391

Numer: 541
Opis: medal koronacyjny Augusta II 1697 (miedź), Aw: Popiersie i napis, sygn. C.W. (Christian Wermuth), Rw: Drzewo genealogiczne wywodzące pochodzenie króla od Kazimierza Jagiellończyka i napis, 43 mm 32,5 g, H-Cz. 2586 -R2- (srebro), Merseb. 1391
Stan: I-, About Uncirculated
Data sprzedaży: 23-05-1992
Cena szacunkowa: 120 zł
Cena wywoławcza: 96 zł
Cena wylicytowana: 180 zł
Ilość odsłon: 439