Aukcja 2 / 541
USD/PLN: 1.360 | EUR/PLN: 1.640 | data: 23-05-1992
medal koronacyjny Augusta II 1697 (miedź), Aw: Popiersie i napis, sygn. C.W. (Christian Wermuth), Rw: Drzewo genealogiczne wywodzące pochodzenie króla od Kazimierza Jagiellończyka i napis, 43 mm 32,5 g, H-Cz. 2586 -R2- (srebro), Merseb. 1391
Numer: | 541 |
Opis: | medal koronacyjny Augusta II 1697 (miedź), Aw: Popiersie i napis, sygn. C.W. (Christian Wermuth), Rw: Drzewo genealogiczne wywodzące pochodzenie króla od Kazimierza Jagiellończyka i napis, 43 mm 32,5 g, H-Cz. 2586 -R2- (srebro), Merseb. 1391 |
Stan: | I-, About Uncirculated |
Data sprzedaży: | 23-05-1992 |
Cena szacunkowa: | 120 zł |
Cena wywoławcza: | 96 zł |
Cena wylicytowana: | 180 zł |
Ilość odsłon: 1720