Aukcja 19 / 840

USD/PLN: 4.250 | EUR/PLN: 4.420 | data: 06-11-1999
Jesteś w: A19  MEDALE  CZECHY

medal wybity z okazji II Międzynarodowej Wystawy Farmaceutycznej w Pardze 1896 r, sygnowany Pekarek, Aw: Siedzą- ca kobieta i napis w otoku: HONORI ET MERITO, u dołu: INV. PEKAREK, Rw: Na tle katedry dwie tarcze herbowe i sygn. na dole FECIT SMARKEL PRAGUE, napis w otoku: II EXPOSITO INTERNATIONALIS PHARMACEUTICA PRAGEN- SIS i data powyżej MDCCCXCVI, srebro 53.5 mm, 47.10 g., patyna

Numer: 840
Opis: CZECHY. medal wybity z okazji II Międzynarodowej Wystawy Farmaceutycznej w Pardze 1896 r, sygnowany Pekarek, Aw: Siedzą- ca kobieta i napis w otoku: HONORI ET MERITO, u dołu: INV. PEKAREK, Rw: Na tle katedry dwie tarcze herbowe i sygn. na dole FECIT SMARKEL PRAGUE, napis w otoku: II EXPOSITO INTERNATIONALIS PHARMACEUTICA PRAGEN- SIS i data powyżej MDCCCXCVI, srebro 53.5 mm, 47.10 g., patyna
Stan: II, Extremely Fine
Cena szacunkowa: 200 zł
Cena wywoławcza: 160 zł
Cena wylicytowana: -
Ilość odsłon: 495