Aukcja 19 / 820

USD/PLN: 4.250 | EUR/PLN: 4.420 | data: 06-11-1999
Jesteś w: A19  MEDALE  POLSKA

medal autorstwa W. Trojanowskiego wybity w 1900 r. z okazji jubileuszu Uniwersytetu Jagiellońskiego, Aw: Herby Krakowa, Uniwersytetu i Akademii Jagiellońskiej i daty 1364-1400-1900 i napis w otoku: CENTUM LUSTRA VERITATI IMPENSA IMP FRANCISCO.JOSEPHO.I. SEMPER AVG., Rw: Kazimierz Wielki, Jadwiga i Władysław Jagiełło na tle gotyckiej architektury

Numer: 820
Opis: POLSKA. medal autorstwa W. Trojanowskiego wybity w 1900 r. z okazji jubileuszu Uniwersytetu Jagiellońskiego, Aw: Herby Krakowa, Uniwersytetu i Akademii Jagiellońskiej i daty 1364-1400-1900 i napis w otoku: CENTUM LUSTRA VERITATI IMPENSA IMP FRANCISCO.JOSEPHO.I. SEMPER AVG., Rw: Kazimierz Wielki, Jadwiga i Władysław Jagiełło na tle gotyckiej architektury; herby Polski, Litwy i Andegawenów; napis w otoku, sygn. W. TROJANOWSKI, srebro 68 mm, 133.32 g., pięk- egzemplarz
Stan: II, Extremely Fine
Data sprzedaży: 06-11-1999
Cena szacunkowa: 450 zł
Cena wywoławcza: 360 zł
Cena wylicytowana: 560 zł
Ilość odsłon: 864