Aukcja 19 / 820
USD/PLN: 4.250 | EUR/PLN: 4.420 | data: 06-11-1999
medal autorstwa W. Trojanowskiego wybity w 1900 r. z okazji jubileuszu Uniwersytetu Jagiellońskiego, Aw: Herby Krakowa, Uniwersytetu i Akademii Jagiellońskiej i daty 1364-1400-1900 i napis w otoku: CENTUM LUSTRA VERITATI IMPENSA IMP FRANCISCO.JOSEPHO.I. SEMPER AVG., Rw: Kazimierz Wielki, Jadwiga i Władysław Jagiełło na tle gotyckiej architektury
Numer: | 820 |
Opis: | POLSKA. medal autorstwa W. Trojanowskiego wybity w 1900 r. z okazji jubileuszu Uniwersytetu Jagiellońskiego, Aw: Herby Krakowa, Uniwersytetu i Akademii Jagiellońskiej i daty 1364-1400-1900 i napis w otoku: CENTUM LUSTRA VERITATI IMPENSA IMP FRANCISCO.JOSEPHO.I. SEMPER AVG., Rw: Kazimierz Wielki, Jadwiga i Władysław Jagiełło na tle gotyckiej architektury; herby Polski, Litwy i Andegawenów; napis w otoku, sygn. W. TROJANOWSKI, srebro 68 mm, 133.32 g., pięk- egzemplarz |
Stan: | II, Extremely Fine |
Data sprzedaży: | 06-11-1999 |
Cena szacunkowa: | 450 zł |
Cena wywoławcza: | 360 zł |
Cena wylicytowana: | 560 zł |
Ilość odsłon: 989