Aukcja 19 / 808

USD/PLN: 4.250 | EUR/PLN: 4.420 | data: 06-11-1999
Jesteś w: A19  MEDALE  POLSKA

medal autorstwa W.A. Malinowskiego wybity w 50 rocznicę Powstania Listopadowego 1880 r., Aw: Stojąca kobieta w ko- ronie, kolczudze z mieczem i sztandarem w tle

Numer: 808
Opis: POLSKA. medal autorstwa W.A. Malinowskiego wybity w 50 rocznicę Powstania Listopadowego 1880 r., Aw: Stojąca kobieta w ko- ronie, kolczudze z mieczem i sztandarem w tle; napis w otoku: USQUE AD FINEM, na dole sygn. W.A. MALINOWSKI, a w otoku data MDCCCXXX, Rw: W wieńcu laurowo-dębowym napis poziomy, H-Cz.8043, brąz 64 mm, 90.48 g.
Stan: II-, Nearly Extremely Fine
Data sprzedaży: 06-11-1999
Cena szacunkowa: 150 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena wylicytowana: 120 zł
Ilość odsłon: 745