Aukcja 19 / 801

USD/PLN: 4.250 | EUR/PLN: 4.420 | data: 06-11-1999
Jesteś w: A19  MEDALE  POLSKA

medal autorstwa W. Oleszczyńskiego i J. Minheymera za zasługi dla rolnictwa krajowego 1858 r., Aw: Symboliczna scena zało- żenia Towarzystwa, napis w otoku: TOWARZYSTWO ROLNICZE W KRÓLESTWIE POLSKIM ZAWIĄZANE W WARSZA- WIE W 1858 R., napis w odcinku, sygn. na obrzeżu: W. OLESZCZYŃSKI J. MINHEYMER, Rw: W wieńcu z płodów rolnych napis poziomy: KRAJOWEMU ROLNICTWU DOBRZE ZASŁUŻONEMU, H-Cz.5371 R1, brąz 72 mm, 152.28 g., ładna pa- tyna

Numer: 801
Opis: POLSKA. medal autorstwa W. Oleszczyńskiego i J. Minheymera za zasługi dla rolnictwa krajowego 1858 r., Aw: Symboliczna scena zało- żenia Towarzystwa, napis w otoku: TOWARZYSTWO ROLNICZE W KRÓLESTWIE POLSKIM ZAWIĄZANE W WARSZA- WIE W 1858 R., napis w odcinku, sygn. na obrzeżu: W. OLESZCZYŃSKI J. MINHEYMER, Rw: W wieńcu z płodów rolnych napis poziomy: KRAJOWEMU ROLNICTWU DOBRZE ZASŁUŻONEMU, H-Cz.5371 R1, brąz 72 mm, 152.28 g., ładna pa- tyna
Stan: I, Uncirculated
Data sprzedaży: 06-11-1999
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Cena wywoławcza: 800 zł
Cena wylicytowana: 1 220 zł
Ilość odsłon: 798