Aukcja 19 / 785

USD/PLN: 4.250 | EUR/PLN: 4.420 | data: 06-11-1999
Jesteś w: A19  MEDALE  POLSKA

medal hołdowniczy miasta Freyberg z okazji wstąpienia na tron Augusta III 1733 r., autorstwa J.W. Höcknera, Aw: Popier- sie i napis w otoku, pod popiersiem napis i data, sygn. na ramieniu, Rw: Panorama miasta z kopalnią na pierwszym planie i napis w otoku, Merseb.1672, srebro 41 mm, 28.89 g.

Numer: 785
Opis: POLSKA. medal hołdowniczy miasta Freyberg z okazji wstąpienia na tron Augusta III 1733 r., autorstwa J.W. Höcknera, Aw: Popier- sie i napis w otoku, pod popiersiem napis i data, sygn. na ramieniu, Rw: Panorama miasta z kopalnią na pierwszym planie i napis w otoku, Merseb.1672, srebro 41 mm, 28.89 g.
Stan: II, Extremely Fine
Data sprzedaży: 06-11-1999
Cena szacunkowa: 1 800 zł
Cena wywoławcza: 1 440 zł
Cena wylicytowana: 2 550 zł
Ilość odsłon: 1292