Aukcja 19 / 1062

USD/PLN: 4.250 | EUR/PLN: 4.420 | data: 06-11-1999
Jesteś w: A19  LITERATURA

M. Gumowski- Trzy serie portretów jagiellońskich, 31 str. 12 tablic, Kraków 1938, oprawa kartonowa, piękny stan zachowania

Numer: 1062
Opis: M. Gumowski- Trzy serie portretów jagiellońskich, 31 str. 12 tablic, Kraków 1938, oprawa kartonowa, piękny stan zachowania
Stan: ,
Data sprzedaży: 06-11-1999
Cena szacunkowa: 80 zł
Cena wywoławcza: 64 zł
Cena wylicytowana: 64 zł
Ilość odsłon: 329