Aukcja 19 / 1057

USD/PLN: 4.250 | EUR/PLN: 4.420 | data: 06-11-1999
Jesteś w: A19  LITERATURA

F. Friedensburg- Schlesiens Münzgeschichte im Mittelalter, Band 12, 13 und 23 aus Codex Diplomaticus Silesiae 1887- 1904, 112 + 322 + 70 str., 19 tablic, reprint Lipsk 1984, oprawa w granatowe płótno

Numer: 1057
Opis: F. Friedensburg- Schlesiens Münzgeschichte im Mittelalter, Band 12, 13 und 23 aus Codex Diplomaticus Silesiae 1887- 1904, 112 + 322 + 70 str., 19 tablic, reprint Lipsk 1984, oprawa w granatowe płótno
Stan: ,
Cena szacunkowa: 360 zł
Cena wywoławcza: 288 zł
Cena wylicytowana: -
Ilość odsłon: 323