Aukcja 19 / 1054

USD/PLN: 4.250 | EUR/PLN: 4.420 | data: 06-11-1999
Jesteś w: A19  LITERATURA

H. Dannenberg- Münzgeschichte Pommerns im Mittelalter, 188 str., 39 tablic, Berlin 1893- 1896, całość w jednej oprawie, tekst i uzupełnienia dwustronna kopia kserograficzna, postarzona, tablice oryginalne, oprawa półskórek ze złoceniami, pięknia i rzadka książka

Numer: 1054
Opis: H. Dannenberg- Münzgeschichte Pommerns im Mittelalter, 188 str., 39 tablic, Berlin 1893- 1896, całość w jednej oprawie, tekst i uzupełnienia dwustronna kopia kserograficzna, postarzona, tablice oryginalne, oprawa półskórek ze złoceniami, pięknia i rzadka książka
Stan: ,
Cena szacunkowa: 360 zł
Cena wywoławcza: 288 zł
Cena wylicytowana: -
Ilość odsłon: 368