Aukcja 19 / 1053

USD/PLN: 4.250 | EUR/PLN: 4.420 | data: 06-11-1999
Jesteś w: A19  LITERATURA

N. I. Czepurnow- Rossijskije nagradnyje medali 1702 - 1917, 552 str. ilustracje w tekście, Czeboksary 1993- 1995, twarda oprawa, półskórek ze złoceniami, bardzo ciekawy i rzadki w komplecie

Numer: 1053
Opis: N. I. Czepurnow- Rossijskije nagradnyje medali 1702 - 1917, 552 str. ilustracje w tekście, Czeboksary 1993- 1995, twarda oprawa, półskórek ze złoceniami, bardzo ciekawy i rzadki w komplecie
Stan: ,
Cena szacunkowa: 280 zł
Cena wywoławcza: 224 zł
Cena wylicytowana: -
Ilość odsłon: 1061