Aukcja 18 / 790

USD/PLN: 3.880 | EUR/PLN: 4.009 | data: 19-06-1999
Jesteś w: A18  MEDALE  FRANCJA

plakieta secesyjna autorstwa Louisa Eugene Mouchona (1843- 1914), Aw: Naga kobieta ze skrzydłami oparta o kolumnę rysuje na tablicy, sygn. E. MOUCHON, Rw: Gałązka bluszczu

Numer: 790
Opis: FRANCJA. plakieta secesyjna autorstwa Louisa Eugene Mouchona (1843- 1914), Aw: Naga kobieta ze skrzydłami oparta o kolumnę rysuje na tablicy, sygn. E. MOUCHON, Rw: Gałązka bluszczu; wygrawerowany napis u góry: PRESENTED TO W. SZA- BELSKI BY W.E. INGERSOLL 2ND V. P JUNE 1903, bita, srebro 53 x 29 mm, 35,14 g., oryginalne pudełko
Stan: II, Extremely Fine
Data sprzedaży: 19-06-1999
Cena szacunkowa: 150 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena wylicytowana: 160 zł
Ilość odsłon: 873