Aukcja 18 / 788

USD/PLN: 3.880 | EUR/PLN: 4.009 | data: 19-06-1999
Jesteś w: A18  MEDALE  AUSTRIA

medal sygn. LGL wybity z okazji wyzwolenia w 1686 r. miasta Ofen spod okupacji tureckiej, Aw: Panorama miasta, u góry anioł z krzyżem i napis: DER CHRISTEN RUHM, w dole uciekający Turcy, Rw: Poziomy napis w kilku wierszach: OFEN A 1526 VON SOLYMAN EROBERT U A 1541 MIT LIST BESEZT..HERNACH VON R.K.M. LEOPOLD D 23 AVG/ 2 SEPT A 1686 IN ANGESICHT DES GROSS-VEZIERS DUCH STURM BEZWUNGEN LGL, srebro złocone 29.5 mm, 8,71 g.

Numer: 788
Opis: AUSTRIA. medal sygn. LGL wybity z okazji wyzwolenia w 1686 r. miasta Ofen spod okupacji tureckiej, Aw: Panorama miasta, u góry anioł z krzyżem i napis: DER CHRISTEN RUHM, w dole uciekający Turcy, Rw: Poziomy napis w kilku wierszach: OFEN A 1526 VON SOLYMAN EROBERT U A 1541 MIT LIST BESEZT..HERNACH VON R.K.M. LEOPOLD D 23 AVG/ 2 SEPT A 1686 IN ANGESICHT DES GROSS-VEZIERS DUCH STURM BEZWUNGEN LGL, srebro złocone 29.5 mm, 8,71 g.
Stan: III, Very Fine
Cena szacunkowa: 400 zł
Cena wywoławcza: 320 zł
Cena wylicytowana: -
Ilość odsłon: 900