Aukcja 18 / 786

USD/PLN: 3.880 | EUR/PLN: 4.009 | data: 19-06-1999
Jesteś w: A18  MEDALE  POLSKA

medal wybity w 1954 r. z okazji powrotu Gdańska do Polski, Aw: Trzy stojące postacie, z przodu Orzeł bez korony i daty 1454- 1954 i napis: W PIĘĆSETLECIE POWROTU GDAŃSKA.., Rw: Panorama Gdańska i napisy poziome: BELLO COM- BUSTUM PACE RENOVATUM i napis w otoku, sygn. J. Gosławski, R. Massalski i W. Tołkin, MMP 17, srebro 60 mm

Numer: 786
Opis: POLSKA. medal wybity w 1954 r. z okazji powrotu Gdańska do Polski, Aw: Trzy stojące postacie, z przodu Orzeł bez korony i daty 1454- 1954 i napis: W PIĘĆSETLECIE POWROTU GDAŃSKA.., Rw: Panorama Gdańska i napisy poziome: BELLO COM- BUSTUM PACE RENOVATUM i napis w otoku, sygn. J. Gosławski, R. Massalski i W. Tołkin, MMP 17, srebro 60 mm
Stan: I, Uncirculated
Data sprzedaży: 19-06-1999
Cena szacunkowa: 150 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena wylicytowana: 260 zł
Ilość odsłon: 754