Aukcja 18 / 786
USD/PLN: 3.880 | EUR/PLN: 4.009 | data: 19-06-1999
medal wybity w 1954 r. z okazji powrotu Gdańska do Polski, Aw: Trzy stojące postacie, z przodu Orzeł bez korony i daty 1454- 1954 i napis: W PIĘĆSETLECIE POWROTU GDAŃSKA.., Rw: Panorama Gdańska i napisy poziome: BELLO COM- BUSTUM PACE RENOVATUM i napis w otoku, sygn. J. Gosławski, R. Massalski i W. Tołkin, MMP 17, srebro 60 mm
Numer: | 786 |
Opis: | POLSKA. medal wybity w 1954 r. z okazji powrotu Gdańska do Polski, Aw: Trzy stojące postacie, z przodu Orzeł bez korony i daty 1454- 1954 i napis: W PIĘĆSETLECIE POWROTU GDAŃSKA.., Rw: Panorama Gdańska i napisy poziome: BELLO COM- BUSTUM PACE RENOVATUM i napis w otoku, sygn. J. Gosławski, R. Massalski i W. Tołkin, MMP 17, srebro 60 mm |
Stan: | I, Uncirculated |
Data sprzedaży: | 19-06-1999 |
Cena szacunkowa: | 150 zł |
Cena wywoławcza: | 120 zł |
Cena wylicytowana: | 260 zł |
Ilość odsłon: 865