Aukcja 18 / 773
USD/PLN: 3.880 | EUR/PLN: 4.009 | data: 19-06-1999
medal na sprowadzenie prochów Słowackiego na Wawel w 1927 r., proj. Władysław Gruberski, Aw: Głowa w lewo i napis: JULIUSZOWI SŁOWACKIEMU NARÓD, sygn. W. GRUBERSKI, Rw: Widok sarkofagu przykrytego sztandarem
Numer: | 773 |
Opis: | POLSKA. medal na sprowadzenie prochów Słowackiego na Wawel w 1927 r., proj. Władysław Gruberski, Aw: Głowa w lewo i napis: JULIUSZOWI SŁOWACKIEMU NARÓD, sygn. W. GRUBERSKI, Rw: Widok sarkofagu przykrytego sztandarem; w obło- kach korona, u dołu data, Strzałk.593 |
Stan: | II/III, Extremely Fine / Very Fine |
Data sprzedaży: | 19-06-1999 |
Cena szacunkowa: | 200 zł |
Cena wywoławcza: | 160 zł |
Cena wylicytowana: | 160 zł |
Ilość odsłon: 905