Aukcja 18 / 765

USD/PLN: 3.880 | EUR/PLN: 4.009 | data: 19-06-1999
Jesteś w: A18  MEDALE  POLSKA

medal autorstwa Konstantego Laszczki wybity w 1913 r., z okazji śmierci księcia Józefa Poniatowskiego, Aw: Popiersie księcia trzy czwarte w prawo i napis: BÓG MI POWIERZYŁ HONOR POLAKÓW BOGU GO ODDAM

Numer: 765
Opis: POLSKA. medal autorstwa Konstantego Laszczki wybity w 1913 r., z okazji śmierci księcia Józefa Poniatowskiego, Aw: Popiersie księcia trzy czwarte w prawo i napis: BÓG MI POWIERZYŁ HONOR POLAKÓW BOGU GO ODDAM; poziomo: KSIĄŻE JÓZEF PONIATOWSKI D. 7.V.1763, na dole sygn. K. LASZCZKA 1913, Rw: W dębowym wieńcu poziomo daty: 19.X.1813, 19.X.1913, i herb Krakowa, Strzałk.259, wybito 300 egz. w brązie, brąz 49 mm, ładna patyna
Stan: I, Uncirculated
Data sprzedaży: 19-06-1999
Cena szacunkowa: 500 zł
Cena wywoławcza: 400 zł
Cena wylicytowana: 400 zł
Ilość odsłon: 788