Aukcja 18 / 747

USD/PLN: 3.880 | EUR/PLN: 4.009 | data: 19-06-1999
Jesteś w: A18  MEDALE  POLSKA

medal Towarzystwa Rolniczego w Płocku sygn. S.W., Aw: Herb Gubernii Płockiej, Rw: Kobieta siedząca w prawo

Numer: 747
Opis: POLSKA. medal Towarzystwa Rolniczego w Płocku sygn. S.W., Aw: Herb Gubernii Płockiej, Rw: Kobieta siedząca w prawo; w tle narzędzia rolnicze i plony, sygn. WYK S.W., niżej Z. WEINKRANZ WARSZAWA, napis w otoku: TOWARZYSTWO ROLNICZE W PŁOCKU, srebro 41 mm, 39,48 g.
Stan: III+, Good Very Fine
Data sprzedaży: 19-06-1999
Cena szacunkowa: 150 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena wylicytowana: 520 zł
Ilość odsłon: 735