Aukcja 18 / 734

USD/PLN: 3.880 | EUR/PLN: 4.009 | data: 19-06-1999
Jesteś w: A18  MEDALE  POLSKA

medal Stanisława Augusta Poniatowskiego autorstwa Holzhaeussera wybity w 1770 r., Aw: Popiersie króla z opaską na włosach i napis w otoku: STANISLAUS AUGUSTUS D G REX, na szyi sygn. I.P.H., Rw: Na wzburzonym morzu okręt miotany między skałami, u góry napis: NE CEDE MALIS (przeciwnościom nie daj się pokonać- cytat z Eneidy), H-Cz.3390, R2 (srebro), Racz.519, brąz 40 mm, 29,38 g., ładna patyna, medal nawiązujący do niepokojów społecznych i politycznych wywołanych mieszaniem się Rosji w sprawy polskie i walką o prawa dla dysydentów

Numer: 734
Opis: POLSKA. medal Stanisława Augusta Poniatowskiego autorstwa Holzhaeussera wybity w 1770 r., Aw: Popiersie króla z opaską na włosach i napis w otoku: STANISLAUS AUGUSTUS D G REX, na szyi sygn. I.P.H., Rw: Na wzburzonym morzu okręt miotany między skałami, u góry napis: NE CEDE MALIS (przeciwnościom nie daj się pokonać- cytat z Eneidy), H-Cz.3390, R2 (srebro), Racz.519, brąz 40 mm, 29,38 g., ładna patyna, medal nawiązujący do niepokojów społecznych i politycznych wywołanych mieszaniem się Rosji w sprawy polskie i walką o prawa dla dysydentów
Stan: I, Uncirculated
Data sprzedaży: 19-06-1999
Cena szacunkowa: 500 zł
Cena wywoławcza: 400 zł
Cena wylicytowana: 1 200 zł
Ilość odsłon: 959